O nás

Sme mladá Slovenská firma

O nás v skratke

Prevádzkovateľom a správcom stránky www.globeware.sk je spoločnosť GLOBEWARE, s.r.o. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013 a zaoberáme sa tvorbou WebAplikácií, WebStránok, WebHostingu a dátových služieb. Samozrejeme v IT technológiach sme ponorený od roku 2001. Vďaka vysokej kvalite, ústretovosti a komplexnej ponuke služieb máme mnoho spokojných klientov a veríme že našu kvalitu odcenia i další. Našim klientom poskytujeme bezproblémový chod ich webovej prezentácie a oni môžu svoju energiu plne venovať svojmu biznisu.

3 hlavné dôvody a priority
prečo si vybrať práve nás?

Bezpečnosť uživateľských dát

Všetci dobre vieme že treba 3 krát merať a len raz strihať, no napriek tomu sa často stáva že zmažete dôležitý súbor alebo email a problém je na svete. Ale u nás nie, pretože ešte vždy je tu záloha. Zálohy Vasěj webovej stránky sú vždy dostupé cez Váš FTP prístup nie staršie ako 24 hodín s históriou troch dní.

Výber hostingu

Pomoc zákazníkom a podpora

Spýtajte sa nás, radi vám poradíme. Telefonicky alebo emailom vždy sa snažíme, aby Váš problem resp. požiadavka bola vyriešená čo v najkratšom čase.
A to sa nám aj úspešne darí.

Kontaktujte nás

Vysoká dostupnosť služieb

Využívame technológie svetových značiek ako sú Hewlett-Packard, Intel či Cisco a celosvetovo uznávané softwareové riešenia. Naše serveri sú umiestnené v modernej plne klimatizovanej serverovni a sú zapojené v sieti s konektivitou 10 Gbps SIX.

Registruj doménu

Nenašli ste tu čo hladáte?

Radi odpovieme na všetky vaše otazky.

Kontaktujte nás