Blog

O všetkom čo máme nové

Nasadená nová verzia ProxmoxVE 6.0

Nasadená nová verzia ProxmoxVE 6.0

11.02.2020
Uplynulé dni sme tvrdo pracovali na tom, aby sme Vam priniesli novú verziu nášho obľúbeného nástroja pre správu virtuálnych serverov.
V lete 2019 bola vyadaná nová verzia ProxmoxVE 6.0, ktorá priniesla veľa technologických zmien a preto sme boli s prechodom trochu zdržanlivejší.
Dnes ale možeme povedať, že máme PVE 6 úspešne nasadený a može robiť radosť vám ako aj nám.
Z technoligických noviniek spomeniem upgrade clustra Corosync z verzie 2 na verziu 3 taktiež prechod na novší a "bohatší" Kernel 5.3. Nie menej dôležitou novinkou je kompletne zapracovanie dvojfaktororvej autorizácie, ktorej využívanie je na rozhodnutí zákaznika, samozrejme vrelo odporúčame.


Nové balíky Virtuálnych Privátnych Serverov (VPS)

Nové balíky Virtuálnych Privátnych Serverov (VPS)

11.02.2020

Nové balíky Virtuálnych Privátnych Serverov (VPS) a hlavne nové ceny!
Veľa dvojok v dátume toho roka sme aplikovali do našeho nového cenovo dostupného virtuálneho serveru VPS2. Ponúka 2 procesory ďalej 2GB pamäte a 20GB diskového SSD priestoru.
Od dnes v ponuke za 16€/mes. Vystavajte si svoj projekt na kvalitnom železe a cenovo skvelom balíku VPS2. V prípade potrieb navýšime parametre serveru.NOVÝ WEBMAIL ROUNDCUBE

NOVÝ WEBMAIL ROUNDCUBE

11.02.2020

PRIDALI SME DO PONUKY NOVÝ WEBMAIL ROUNDCUBE
Nové webové rozhranie na čítanie pošty Roundcube je webmail, ktorý je na trhu už dlhšie a jeho používanie narastá.

Pridali sme ho najmä preto, že ako jeden z mála webmailov je plne responzívny, čo je v dnešnej dobe štandard no mnoho moderných webmailov túto funkciu stále nemá.

Nový Roundcube Webmail 1.4 podporuje každý mobilný telefón a svojim dizajnom sa dokáže prispôsobiť displeju tak, aby ste si svoje správy mohli prezerať čo najpohodlnejšie.Platobná brána už aj u nás

Platobná brána už aj u nás

11.02.2020

Pre jednoduchšie nakupovanie domén a hostingov sme pre vás pripravili online platby. Hneď po ukončení nákupu si budete môcť vybrať Vašu banku a zaplatiť za poskytované služby okamžite. To znamená, že všetky služby budú sprístupnené okamžite.Obrana proti SPAMu (Implementácia SPF a DKIM)

Obrana proti SPAMu (Implementácia SPF a DKIM)

11.02.2020

Boj proti spamu pokračuje aj u nás, preto nasadenie DKIM je ďalším krokom k maximálnemu zabezpečeniu elektronickej komunikácie našich zákazníkov. DKIM je automaticky a zadarmo aktívne pre všetkých zákazníkov GLOBEWARE hostingov.FACEBOOK

Chcete mať vlastný web?

Pripravíme ho na mieru

Kontaktujte nás